The A Team

Çocukluğumun en sevdiğim dizisi desem fazla abartmış olmam diye düşünüyorum, bu dizinin başlangıç müziğinden tutundan basit ama heyecanlı aksiyon kurgusuna kadar her karesine bir hayranlığım var. Hala daha televizyonda tekrarlarını yakalarsam, daha önceden defalarca izlemiş olmama rağmen sıkılmadan izliyorum.

Şimdi gelelim durduk yere nereden aklıma geldiğime. 🙂 Facebook’tan sevdiğim bir abim bir projelerinin sayfasına hayran olmam için istek yollamış. Projenin adı FragmanCafe; içerisinde oyunların, dizilerin ve yeni filmlerin fragmanları yer alıyor. Sayfayı incelerken birden A Takımı’nın afişini görünce heyecanlandım. acaba site yapım aşamasında da öylesine mi koydular bu afişi falan diye düşünürken, videoyu izlemeye başladım. Birde ne göreyim, cidden yeni bir film haziranda bizleri bekliyormuş. Buradan filmin fragmanını paylaşmak istiyorum.

Bu yeni film bizi kendine ne kadar bağlar bilemiyorum ama Türkçe seslendirmesini, eski diziyi seslendirenler yaparlarsa bana büyük bir nostalji yaşatmış olacaklardır. Bu arada yeni filmin çıkış tarihi 11 Haziran olarak duyurulmuş.

Unutmadan eski dizinin girişinide koyayım ki benim gibi meraklısı olanlara güzel birkaç dakika yaşatmış olalım. 🙂

Bir Cevap Yazın